Przewoźnik Miasto wylotu Miasto docelowe Cena Data wylotu
Tanie Linie Lotnicze TZ
Loty do Singapuru z Bangkoku
184 zł
2015.01.03
Tanie Linie Lotnicze TR
Loty do Singapuru z Bangkoku
221 zł
2015.01.04
Tanie Linie Lotnicze ET
Loty do Singapuru z Bangkoku
501 zł
2015.01.01
Tanie Linie Lotnicze MH
Loty do Singapuru z Bangkoku
585 zł
2015.01.07
Tanie Linie Lotnicze KU
Loty do Manili z Bangkoku
787 zł
2015.02.21

Tanie loty do Singapuru z Bangkoku
Przelot w jedną stronę liniami (TZ) w terminie 2015.01.03 o godz. 20:05, na lotnisko
Lotnisko Singapore (BKK) , Singapore.
Bilety lotnicze dostępne w cenach od 184 do 787 PLN. Najtańsze połączenie już za 184 PLN

Tanie loty do Bangkoku.

Powyżej przedstawiamy listę lotów do Bangkoku z polskich lotnisk, która jest aktualizowana w oparciu o rezerwację naszych klientów.
Najnowszy wynik pochodzi z wyszukania z dnia 2014.10.27, zaś najstarszy wynik pochodzi z dnia 2014.01.14.
Najtańsze przeloty są w terminie 2015.02.09, wg wyników z dnia 2014.10.27.

Jeżeli chcesz znać aktualne ceny lotów do Bangkoku skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

W naszej ofercie mamy również bilety lotnicze do Bangkok, oraz do innych miast w Tajlandii oraz na całym świecie.
Do Bangkoku najtaniej dolecisz korzystając z usług linii Jet Airways za 1057 zł, a także Qatar Airways, Ukraine Intl, Aeroflot, Bangkok Airways.


Bangkok

Bangkok to stolica, a zarazem największe miasto Tajlandii, położone w południowej części kraju nad rzeką Menam. Liczy niemal sześć i pół miliona mieszkańców, dzięki czemu jest 22 miastem pod względem liczny ludności na całym świecie. Pierwsze wzmianki o mieście pochodzą z XIV wieku. W 1767 roku Tajlandia doświadczyła bardzo ciężkiego najazdu ze strony swoich birmańskich sąsiadów, wskutek którego ówczesna stolica kraju uległa całkowitemu zniszczeniu. Władcy wybrali więc Bangkok na swoją nową siedzibę.
Obecnie jest to prężnie rozwijające się centrum gospodarcze, miasto pełne chaosu i licznych sprzeczności, tworzących niesamowitą atmosferę i zwabiające co roku miliony turystów żądnych egzotycznych wrażeń. Przepych sąsiaduje tu z biedą, a tradycja z nowoczesnością. Choć miejscowi określają Bangkok jako Miasto Aniołów, pełna, oficjalna nazwa miasta składa się z piętnastu słów i została wpisana do księgi rekordów Guinessa.
Na ulicach Bangkoku trwa wieczna impreza. Wszędzie pełno knajp w których wieczorem zbierają się tłumy przejezdnych, by przy dużej ilości miejscowego piwa porozmawiać bądź oglądać mecze. Jeżeli jesteś zwolennikiem zabaw – Bangkok jest stworzony specjalnie dla Ciebie.
Co warto zobaczyć? Bangkok to przede wszystkim barwne świątynie i pełne przepychu budowle pałacowe. Znajduje się tu ponad 400 bogato zdobionych świątyń buddyjskich i hinduistycznych. Turyści, którzy chcą bliżej poznać kulturę i historię miasta, powinni udać się do Starego Miasta Królewskiego, znajdującego się na sztucznie utworzonej wyspie Rattanakosin. Tam właśnie znajdują się największe skarby Bangkoku m.in.: kompleks Wielkiego Pałacu (Grand Palace), pełny pokrytych złotem świątyń, okazałych budowli, egzotycznych drzewek bonsai i wypielęgnowanych trawników. Najsłynniejsze świątynie to: Wat Pho – Świątynia Leżącego Buddy (jedna z największych i nastarszych), Wat Traimit – Świątynia Złotego Buddy, kryjąca jeden z największych skarbów Tajlandii, mianowicie wysoki na ponad trzy metry, zdobiony w całości ze złota posąg Buddy oraz Świątynia Wat Suhak – z bogato zdobionymi centralnymi drzwiami, wykonanymi osobiście przez samego króla Ramę II.
Bangkok to jednak nie tylko barwne świątynie i pełne przepychu budowle pałacowe. Warto więc odwiedzić również Muzeum Narodowe w którym zgromadzono ogromne ilości dzieł sztuki tajskiej, od rzeźb w północnym i południowym skrzydle, przez osobliwe przedmioty dekoracyjne w starszych budynkach. Turyści, którzy po zwiedzeniu Muzeum Narodowego mają jeszcze nieco sił, mogą również zajrzeć do dwóch mniejszych galerii w pobliżu.
Odwiedzając Bangkok nie sposób nie skosztować tajskiego jedzenia: ryż, curry, sos rybny o intensywnym aromacie, orzeźwiająca trawa cytrynowa i palące chilli to ważna część miejscowej kultury. Doskonałym miejscem na zagłębienie się w smakową część tajskiej kultury będzie targ przylegający do przystani promów.
Bangkok z pewnością jest jednym z najbardziej egzotycznych miast na naszej planecie w którym szaleńcze tempo życia, urodziwa, współczesna architektura i mieszkańcy sprawią, że przeniesiesz się do świata rodem z magicznych opowieści.
Lotniska: Lotnisko Bangkok Suvarnabhumi (BKK) to największy międzynarodowy port lotniczy w Tajlandii. Położony jest w odległości 25 km od centrum Bangkoku. Ten jeden z największych lotnisk na świecie, może obsłużyć 45 mln pasażerów. Terminale obsługują loty międzynarodowe jak i część lotów krajowych.

Lotnisko Don Muang (DMK) – Drugi pod względem wielkości port lotniczy w Tajlandii znajduje się w odległości 24 km od Bangkoku. Do września 2006 roku pełnił funkcję międzynarodowego portu lotniczego, obecnie obsługuje tylko loty krajowe i czarterowe.

Transport między miastem Bangkok a lotniskiem zapewniają taksówki, dostępne na drugim piętrze terminala. Łączny koszt przejazdu, z wliczonymi opłatami za lotnisko i autostradę, to 500 baht. Maksymalny czas podróży to 1 godzina. Do centrum miasta można dostać się również autobusem. Lotnisko obsługują następujące linie lotnicze : Aeroflot, Aeroméxico, Aerosvit, Air China, Air France, Air India, British Airways, Cathay Pacific, China Airlines, KLM, Lufthansa, Swiss International Air Lines, Turkish Airlines, Thai Airways.

Lotnisko w obiektywie YouTube

Lotnisko w obiektywie Wikipedii

Kod IATA lotniska  -  BKK Kod IATA lotniska  -  BKK

Komentarze


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>